Preparaty na cholesterol

L-Lysine Plus
Lizyna w połączeniu z witaminą C, skutecznie zapobiega tworzeniu się złogów miażdżycowych w krwioobiegu, tym samym przeciwdziałając chorobom układu krążenia i serca.

Arginine Plus

Arginina to aminokwas produkowany przez organizm ludzki. Jednak zdolność do jego wytwarzania spada wraz z wiekiem, a także pod wpływem stresu, w okresie wzrostu i w czasie choroby. Arginina bierze udział w syntezie tlenku azotu zwiększającego światło naczyń krwionośnych. Jego niedobory powodują m.in. nadciśnienie, arytmię i zmiany miażdżycowe.

Liver Aid

Korzystnie wpływa na pracę wątroby, oczyszcza ją i regeneruje. Ona sama stanowi centrum przemian metabolicznych węglowodanów, tłuszczu i białka. W prawidłowo pracującej, zachodzi przemiana cholesterolu w kwasy żółciowe niezbędne do trawienia tłuszczu.

Cholestone

Składniki preparatu skutecznie wspierają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu.

Super Co Q10 Plus
Sublinqual Co Q10 Plus

Koenzym Q10 jest substancją niezbędną do życia.. Odpowiada za prawidłowy metabolizm każdej komórki i 95% energii. Z wiekiem mamy jej coraz mniej. W sercu człowieka w wieku 40 lat jest już tylko 3/4 pierwotnej wartości koenzymu, a powyżej 70 lat ilość ta spada do połowy.
Koenzym Q 10 to przede wszystkim zdrowie dla serca – ma wpływ na regulacje ciśnienia krwi, jest niezmiernie potrzebny przy wszelkich chorobach układu krążenia, absolutnie konieczny przy stosowaniu leków obniżających cholesterol

Dodaj komentarz